www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> За клеветите


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> За клеветите, Престъпници
Astronomer
Публикувано на: 20.6.2008, 16:01
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 196
Участник # 784
Дата на регистрация: 28-January 07



Искам да кажа на някои провокатори (те си знаят кои са) да спрат с интригите и сплетните си. Ако имат някакъв личен проблем, да не го прехвърлят в сайта, а да си го решават сами и по друг начин. Трябва да разберат, че пари не могат да се правят на чужд (наш) гръб. Това, че са лентяи и че единственият начин да изкарват пари е да плюят по някого е техен проблем, значи са некадърници - това говори много лошо за тях.
За всички клевети и лъжи изречени досега по адрес на Елтимир (и не само на него) би трябвало да се повдигнат сума ти и обвинения по НК срещу тези измекяри. Така, че аз ги призовавам да НЕ клеветят повече, защото наистина ще си имат съдебни проблеми.
Също така призовавам (не карам никого насила) съвестните и отговорните в тоя сайт (те също си знаят кои са) да направят нещо - да поставят клеветниците и доносниците на мястото им, за да престанат с проклетите си лъжи най-вече срещу Елтимир. Ще им бъда наистина много благодарен. Не за друго. Просто ще покажем, че сме заедно и че сме едно цяло, което ще ни помогне да ги смажем. Не мислите ли...?!
PM
Top
iss
Публикувано на: 20.6.2008, 21:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Присъединявам се в подкрепа на Astronomer,тъй като от доста време имам определено мнение по този въпрос ,но се въздържам от конкретни изявления за да не засегна някого неоснователно и под влияние на мнителноста ми.Ако се обединим и разнищим интригите ще създадем условия на съзидателна и спокойна атмосвера с повече доверие и съпричастност...


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Миро
Публикувано на: 20.6.2008, 21:54
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Както го казах и на Елтимир в една друга тема-за да няма интриги-право куме в очите. Недомлъвките само подсилват интригите.
PMUsers Website
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 20.6.2008, 23:04
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



пак ли интриги...
и кога ще се занимаваме с истинска работа?
-----
Я вижте, какво казва Миро - това е истината: стига недомлъвки!


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Astronomer
Публикувано на: 21.6.2008, 13:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 196
Участник # 784
Дата на регистрация: 28-January 07



QUOTE (Пламен Пасков @ Jun 20 2008, 11:04 PM)
пак ли интриги...
и кога ще се занимаваме с истинска работа?
-----
Я вижте, какво казва Миро - това е истината: стига недомлъвки!

То се знае кои плюят. Ако трябва Елтимир да ги посочи поименно и да се баннат и да се поставят на мястото тея копелдаци.
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 21.6.2008, 13:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Абе не ви ли писна да се занимавате с глупости...?!!! Провокатори винаги ще има!!! Тахната работа е това да има интриги и заговори...!!! А през това време лозето не ще молитва, а иска мотика...
PM
Top
Astronomer
Публикувано на: 21.6.2008, 15:04
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 196
Участник # 784
Дата на регистрация: 28-January 07



Въпросът е да има отпор. Естествено, че винаги ще ги има. Но сега са ПРОБЛЕМ. Когато дадем отпор ще ги изритаме в ъгъла и няма да се занимаваме с тях. Но този момент още не е дошъл.
PM
Top
Публикувано на: 21.6.2008, 18:09
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (makebulgar @ Jun 21 2008, 05:36 PM)
QUOTE (Astronomer @ Jun 20 2008, 04:01 PM)
За всички клевети и лъжи изречени досега по адрес на Елтимир (и не само на него) би трябвало да се повдигнат сума ти и обвинения по НК срещу тези измекяри. 

Така, че аз ги призовавам да НЕ клеветят повече, защото наистина ще си имат съдебни проблеми.
smil4341944e6b0c8.gif

Къде е смешното? smil4334aa44c7e89.gif Кажи да се посмеем и ние.
PM
Top
Публикувано на: 21.6.2008, 19:22
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (makebulgar @ Jun 21 2008, 06:58 PM)
Еми много смешна мярка. Нали сте ВОЙНИ. Отидете и набийте клеветниците!

Нали сте уж националисти. Аз съм чувал че ако плюеш по някой националист той скача и те бие.
Ако някой тръгне да обижда България, да пали знамето или да издевателства над българи какво ще правите, в съда ли ще ги пратите, да ги съдите по НК!!! smil4341944e6b0c8.gif


Това говори за слабост - идейна и физическа! smil44539f6ddca61.gif Това може да ви го каже всеки студент тройкаджия учеш психология!

smil4341944e6b0c8.gif

А ти за къв се мислиш щом си се регистрирал тука бе,ЗАДНИК?!
Нали ми виждаш адреса?За теб правя изключение-ела да ти покажа кое какво значи!!!
Левундер!
PM
Top
Публикувано на: 21.6.2008, 21:16
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (makebulgar @ Jun 21 2008, 08:00 PM)
Здравей ЗАДНИК! Много смело да си оставиш адреса и да псуваш и обиждаш кой ти падне без причина. Оценявам смелоста ти! Дано имате в Дулово съд, че да ме осъдиш. Ти измисли за какво!

А иначе когато се регистрирах не бях запознат с цялото ви "творчество" и бях позитивно настроен за малък диалог относно религията и обичаите ни. Ама вие осрахте работата!

User posted image

User posted image

User posted image

User posted image

User posted image

Не съм псувал никого-плосък опит за НЛП.От 16 години ходя по съдилищата за най-различни нещица-като почнеш от закона ДОГАЛ и стигнеш до това,че съм един вид лице на автомафията-крада коли! smil4334a87ce0a9c.gif
Причина има,затова съм взел цитат от тебе.
Дулово беше село до 1960 г.Оттогава е град.във всеки град в тая скапана държава,еврюгите са се погрижили да има съд-на тая плоскост не нося обида.
Ти ми обясни защо се делиш,след като си се регистрирал тука?!Ние сме били Воини...а ти къв си и що щеш тука?!
Пак за кой ли път ще повторя една брилянтна мисъл на наш съфорумец-НИЕ НЕ СМЕ ВОЙНИЦИ,МАКЕ,НИЕ СМЕ ВОИНИ!!!
Ние не одим да се тепаме с пичлеметата,нашта е по-дълбока и ако не си го разбрал,нема как да го разбЕреш по-наонам.
И тия снимки...кво точно искаш да кажеш?
PM
Top
JulesW
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 60
Участник # 871
Дата на регистрация: 11-March 07



Поредния опит да втълпи на някого, че Българите идваме от Иран. Ама така и не разбрахте - тоя номер не минава момчета. Нито някой , който познава добре Ангел ще се върже на глупостите им. Наистина - тези са само загуба на време и нерви. Откакто пиша тук и чета тук винаги има по някой дето се прави на малоумен и иска материални доказателства, че Тангра е Българският Бог, друг пък защо ДенГрее било Тангра, трети идвали сме от Иран, четвърти пише глупости по адрес на Ангел ... Мисля че имаме много добри модератори и админ и те знаят как да действат , и все пак е възможно към такива и малко по-твърдо smil3dbd4e4c2e742.gif
PMEmail Poster
Top
Astronomer
Публикувано на: 23.6.2008, 22:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 196
Участник # 784
Дата на регистрация: 28-January 07



QUOTE (JulesW @ Jun 23 2008, 07:43 AM)
Поредния опит да втълпи на някого, че Българите идваме от Иран. Ама така и не разбрахте - тоя номер не минава момчета. Нито някой , който познава добре Ангел ще се върже на глупостите им. Наистина - тези са само загуба на време и нерви. Откакто пиша тук и чета тук винаги има по някой дето се прави на малоумен и иска материални доказателства, че Тангра е Българският Бог, друг пък защо ДенГрее било Тангра, трети идвали сме от Иран, четвърти пише глупости по адрес на Ангел ... Мисля че имаме много добри модератори и админ и те знаят как да действат , и все пак е възможно към такива и малко по-твърдо smil3dbd4e4c2e742.gif

Ами и аз казвам това. Просто към тея да се подхожда по-твърдо. Това е всичко.
PM
Top
Ник
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



QUOTE (makebulgar @ Jun 21 2008, 06:58 PM)
Еми много смешна мярка. Нали сте ВОЙНИ. Отидете и набийте клеветниците!

Нали сте уж националисти. Аз съм чувал че ако плюеш по някой националист той скача и те бие.
Ако някой тръгне да обижда България, да пали знамето или да издевателства над българи какво ще правите, в съда ли ще ги пратите, да ги съдите по НК!!! smil4341944e6b0c8.gif


Това говори за слабост - идейна и физическа! smil44539f6ddca61.gif Това може да ви го каже всеки студент тройкаджия учеш психология!

smil4341944e6b0c8.gif

QUOTE (Astronomer @ Jun 20 2008, 04:01 PM)

За всички клевети и лъжи изречени досега по адрес на Елтимир (и не само на него) би трябвало да се повдигнат сума ти и обвинения по НК срещу тези измекяри.

Така, че аз ги призовавам да НЕ клеветят повече, защото наистина ще си имат съдебни проблеми.





2. „Еми много смешна мярка. Нали сте ВОЙНИ. Отидете и набийте клеветниците!

Нали сте уж националисти. Аз съм чувал че ако плюеш по някой националист той скача и те бие.
Ако някой тръгне да обижда България, да пали знамето или да издевателства над българи какво ще правите, в съда ли ще ги пратите, да ги съдите по НК!!! .
Това говори за слабост - идейна и физическа! Това може да ви го каже всеки студент тройкаджия учеш психология!..”

3,.....” А иначе когато се регистрирах не бях запознат с цялото ви "творчество" и бях позитивно настроен за малък диалог относно религията и обичаите ни. Ама вие осрахте работата!”
........................Хайде,искам да разбера нещо!Може и да не схващам!По точка едно се надсмиваш и според мен донякъде си прав,явно познаваш системата,/ама дали отвътре или отвън/? По т.2. –Ти си решителен и последователен и осмиваш националистите,които според теб не са такива,защото не скачат да те бият одма!Това може да го каже всеки...нормално интелигентен по-бойно настроен човек например,ама достатъчно ли е,за тази тежка квалификация ?!.
По т.3.Хубаво е ,че си бил позитивно настроен,но защо примитивно палиш „от четвърт” и решаваш,че някой е „осрал работата”.Не е ли малко бързо и не е ли необходимо малко повече време за „душене”!..”Кучешка терминология за опознаване”-проста и природна,но с резултат!Искам да разбера и да те предпазя от разочарование,защото нали знаеш,че някой път хората,с които се караме от първо виждане,после ни стават приятели!Айде да почнем от тук!Аз обичам да печеля приятели,въпреки,че не ми се отдава добре,признавам!
PM
Top
Ник
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



QUOTE (makebulgar @ Jun 21 2008, 06:58 PM)
Еми много смешна мярка. Нали сте ВОЙНИ. Отидете и набийте клеветниците!

Нали сте уж националисти. Аз съм чувал че ако плюеш по някой националист той скача и те бие.
Ако някой тръгне да обижда България, да пали знамето или да издевателства над българи какво ще правите, в съда ли ще ги пратите, да  ги съдите по НК!!!  smil4341944e6b0c8.gif


Това говори за слабост - идейна и физическа! smil44539f6ddca61.gif  Това може да ви го каже всеки студент тройкаджия учеш психология! 

smil4341944e6b0c8.gif

QUOTE (Astronomer @ Jun 20 2008, 04:01 PM)

За всички клевети и лъжи изречени досега по адрес на Елтимир (и не само на него) би трябвало да се повдигнат сума ти и обвинения по НК срещу тези измекяри.

Така, че аз ги призовавам да НЕ клеветят повече, защото наистина ще си имат съдебни проблеми.





2. „Еми много смешна мярка. Нали сте ВОЙНИ. Отидете и набийте клеветниците!

Нали сте уж националисти. Аз съм чувал че ако плюеш по някой националист той скача и те бие.
Ако някой тръгне да обижда България, да пали знамето или да издевателства над българи какво ще правите, в съда ли ще ги пратите, да ги съдите по НК!!! .
Това говори за слабост - идейна и физическа! Това може да ви го каже всеки студент тройкаджия учеш психология!..”

3,.....” А иначе когато се регистрирах не бях запознат с цялото ви "творчество" и бях позитивно настроен за малък диалог относно религията и обичаите ни. Ама вие осрахте работата!”





........................Хайде,искам да разбера нещо!Може и да не схващам!По точка едно се надсмиваш и според мен донякъде си прав,явно познаваш системата,/ама дали отвътре или отвън/? По т.2. –Ти си решителен и последователен и осмиваш националистите,които според теб не са такива,защото не скачат да те бият одма!Това може да го каже всеки...нормално интелигентен по-бойно настроен човек например,ама достатъчно ли е,за тази тежка квалификация ?!.
По т.3.Хубаво е ,че си бил позитивно настроен,но защо примитивно палиш „от четвърт” и решаваш,че някой е „осрал работата”.Не е ли малко бързо и не е ли необходимо малко повече време за „душене”!..”Кучешка терминология за опознаване”-проста и природна,но с резултат!Искам да разбера и да те предпазя от разочарование,защото нали знаеш,че някой път хората,с които се караме от първо виждане,после ни стават приятели!Айде да почнем от тук!Аз обичам да печеля приятели,въпреки,че не ми се отдава добре,признавам!
[COLOR=red][COLOR=red]
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Клеветите продължават. Мен обаче ме интересува технологията, а тя е 100% еврейска. Никола Николов, авторът на "Световната конспирация" веднъж ми каза: "Онова, което евреите правят, е първо да лепнат етикет на някого." Същото вършат и от форума
http://www.forum.bg-nacionalisti.org/
а после се чудят защо имам такова отношение към тях.
Ето последното им бисерче на момиченцата:

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020